Korona Virüs Sürecinde Masaj Salonu Hizmeti Neden Kapalı?
Korona Virüs ve Masaj Salonu Hizmeti

Tüm Dünya'ya saran Covid-19 yani korona virüsten ülkemiz Türkiye'de etkilendi. Salgın tüm Dünya'da binlerce can kaybına sebebiyet verdi. Ülkemizde de korona virüs salgını tesip edildikten en kısa süre sonra gerekli tüm önlenler alınmaya başlandı. Korona virüs yakın temas ile havadan, nesnelerden, elimizden gözümüz ve ağzımız aracılığı ile bulaşabiliyor.

Korona Virüs Sebebi ile Masaj Salonları Geçici Olarak Kapandı

Mersin Masaj salonu işletmeciliği yapan Elfida Spa ve Masaj Salonu verdiği hizmet sebebi ile birçok sektör gibi geçici süreliğine hizmeti durduruldu. Masaj salonu hizmeti birebir yakın teması gerektiren bir hizmet olduğundan dolayı sosyal mesafenin korunamyacağı bir hizmet sektörü. Bu pandemi sürecinde tüm halkımızın ve müşterilerimizin gerekli kurallara uyarak evde kalmaları, sosyal mesafeyi korulamarı ve gerekli hijyenik tedbirleri almalarını Elfida Spa ve Masaj Salonu olarak tavsiye ediyoruz.

Masaj Salonumuzun kapalı olmasına anlayış gösteren tüm müşterilerimize teşekkürlerimiz iletiyor sağlıklı günler diliyoruz. Bu pandemi sürecinden sonra, korona virüsün yenilmesinin ardından güzel günler bizleri bekliyor. Gelecek güzel günlerin ardından spa ve masaj hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Mersin Masaj Salonu Dezenfekte Edildi

Korona Virüs Tedbirleri Doğrultusunda Masaj Salonumuzu dezenfekte ettik

Korona virüs başlangıcında Masaj Salonumuz kapatılmadan önce işyerimiz korona virüse karşı tamamen dip köşe dezenfekte edildi ve gerekli hijyen sağlandı. Alınan tedbirlerin sona ermesinin arından Masaj Salonumuz açılmadan önce tekrardan detaylı temizlik ve tezenfekte işlemleri yapılacaktır. Elfida Spa ve Masaj salonu olarak müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz kadar müşterilerimizin sağlığına da önem veriyoruz. İşimizin temeli sağlık.

En kısa sürede görüşmek dileğiyle, tüm halkımıza ve müşterilerimize sağlıklık günler dileriz.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Medikal (Tıbbi) Masaj

Medikal (Tıbbi) Masaj

Hekimler tarafından önerilen ve uzman kişiler tarafından yapılması öngörülen, tedavi amaçlı bir masa...

Sultan Masajı

Sultan Masajı

Uygulama şekli, ayak baş parmaklarından kafa böglesine kadardır.Çok rahatlatıcı ve dinlendirici bir ...

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Türk hamam geleneğinde birinci sırada yer alan keseden hemen sonraki süreçte uygulanan, vücudun ölü ...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi