Hizmet Politikamız, Mersin Masaj Salonu: Elfida Spa Masaj & Sauna | Mersin Pozcu
Hizmet Politikamız

Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi herşey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştemallar her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Salonumuzda 2 adet temizlik görevlisi bulunmaktadır ve her seans sonrası odalarımızın genel temizliği yapılır, sedye örtüleri, peştemallar ve havular yenilenir, yerler paspaslanır, duşlar yıkanır, oda havalandırılır.

Salonumuzda size sunduğumuz hizmet asla oldu bittiye getirilmez. %100 müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir. Siz değerli misafirlerimize %100 memnuniyet garanti ediyoruz. Ne yazık ki Mersin de ve özellikle Yenişehir bölgesinde masaj salonu adı altında faaliyet gösteren ve insanları mağdur eden çok sayıda salon vardır ve insanlar artık masaj salonlarına gitmekten çekinir hale gelmiştir. Salonumuz ile ilgili yorumları kısa bir Google araştırması ile okuyabilir, sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir ve bu gibi salonlardan farkımızı net olarak gözlemleyebilirsiniz. Diğer masaj salonlarından farklı olduğumuzu size kanıtlamamıza izin verin. Masaj ile günün yorgunluğunu atmak, kendinizi, bedeninizi ve ruhunuzu şımartmak istediğiniz herhangi bir gün sizi salonumuza bekliyoruz.

Çalışma saatlerimiz: Hergün Sabah 11:30 - Gece 10:30 arası.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Sultan Masajı

Sultan Masajı

Uygulama şekli, ayak baş parmaklarından kafa böglesine kadardır.Çok rahatlatıcı ve dinlendirici bir ...

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Rahatlatıcı ve dinlendirici özelliği olması sebebi ile çok tercih edilen...

Selülit Masajı

Selülit Masajı

Genetik, beslenme veya dolaşım sorunlarının neden olduğu selülit problemini geçirmek veya azaltmak a...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi