Hamamlar, Masaj Salonları, Spa ve Saunalar Ne Zaman Açılacak?
Hamamlar, Masaj Salonları, Spa ve Saunalar Ne Zaman Açılacak?

Corona virüs (korona virüs) sebebi ile bir çok sektörün sağlığımız ve virüsün yayılmasını engellemek adına geçici olarak kapatılması durumu değişmeye başladı. Corona virüsün etkilerinin azalması ile birlikte kademe kademe bazı sektörlerin belirli önlem ve kurallar çerçevesinde belirli saatlerde faaliyete girmesine izin verildi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın hazırladığı pandemide 4 aşamalı normalleşme planında yer aldı. Birinci aşama 11 Mayıs’ta başladı. İkinci aşama 27 Mayıs-31 Ağustos, üçüncü aşama 1 Eylül-31 Aralık, dördüncü aşama ise aşının bulunmasının beklendiği 1 Ocak ve sonrası olarak planlandı. 11 Mayıs tarihinde AVM, berber ve kuaförlerin açılması ile normalleşme süresinin ilk adımı atıldı. Okulların lokantaların, kafelerin açılacağı tarih için ise ikinci etap öngörüldü.

Hamamlar, Masaj Salonları, Spa ve Saunalar Açılacak mı?

4 aşamalı normalleşme planında hamamlar, masaj salonları, spa ve saunaların ne zaman açılacağı ile ilgili henüz net bir karar ve tarih verilmedi. Elfida Spa ve Masaj Salonu olarak, düzenli masaj hizmeti alan müşterilerimize bu zorlu süreçte biraz daha sabırlı olmalarını rica edeceğiz. Bu zorlu dönemlerin atlatılmasının ardından hamamlar, masaj salonu, spa ve saunalar açıldıktan sonra siz değerli müşterilerimizi salonumuza bekliyoruz.

Hamamlar, Masaj Salonları, Spa ve Saunalar Açılacak mı?

Masaj Salonu Temizliği ve Dezenfektan

İşimizin sağlık sektörü olması ve firmamızın önce insan sağlığı politikasından yola çıkarak, corona virüs sebebi ile masaj salonumuz geçici olarak kapatıldı. Masaj salonumuzu kapatmadan önce dip köşe detaylı temizlik ve ilaçlama (dezenfekte) yapılarak kapatıldı. Masaj salonlarının açılmasına izin verildikten sonra ilk işimiz tekrardan dip köşe detaylı bir temizlik ve tekrardan dezenfekte işlemlerinin yapılması olacaktır. #evdekal Türkiyem !

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Medikal (Tıbbi) Masaj

Medikal (Tıbbi) Masaj

Hekimler tarafından önerilen ve uzman kişiler tarafından yapılması öngörülen, tedavi amaçlı bir masa...

Klasik (İsveç) Masajı

Klasik (İsveç) Masajı

Yağlı veya yağsız uygulanabilen, dairesel hareketler ile ovma şeklidir. Genellikle spor terapisi ola...

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

İnsan vücudundaki akapuntur bölgelerine doğrudan etki ettiği için, yoğun strese veya adale ağrıların...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi