Elfida: Spa & Masaj Salonlarında Nelere Dikkat Edilmeli ?
Spa & Masaj Salonlarında Nelere Dikkat Edilmeli ?

Mersin Elfida Spa & Masaj Salonu'ndan herkese merhabalar. Bundan 5-10 sene öncesi spa & masaj lüks olarak bilenen bir olaydı. Fakat günümüzde, hayatın temposu, günlük yaşamdaki stres ve diğer etkenlere karşı; dinlenme, rahatlama ve sağlık adına faydalı bir hizmet haline geldi. Spa & Masaj işinin uzmanı, sertifikalı kişiler tarafından yapılmaz ise, olumsuz yönde bile etki gösterebilir.

Biz Elfida Spa & Masaj Salonu olarak; bünyemizdeki sertifikalı, alanında uzman bayan masözlerimiz ile "Anti Stress (Shiatsu) Masajı, Aroma Terapi Masajı, Klasik (İsveç) Masajı, Köpük Masajı, Spor Masajı, Sultan Masajı, Selülit Masajı, Medikal (Tıbbi) Masaj" gibi bir çok masaj çeşitini uygulamaktayız. Her masaj türünün kendine özgü bir etkisi vardır. Belirttiğiniz isteklere göre masöz arkadaşımız size en uygun masaj uygulayacaktır.

Peki Kaliteli Bir Masajı Nasıl Ayırt Etmeli?

Masaj hizmetlerini sunan her firma yada şahsın işini iyi yaptığını söylemek pek mümkün değildir. Masaj hizmeti; teknik ve bilgi sahibi olmayı gerektiren bir hizmettir. Spa hizmeti ise doğru yapılmadığında basit bir masajdan daha ileriye gitmediğini anlayacaksınız. Spa hizmeti içerisinde birçok teknik, malzeme ve süreci kapsamaktadır. Bu nedenle spa & masaj hizmeti alanında uzman ve eğitimli masözler tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Dikkat edilmesi gerek diğer konular ise aşağıdaki gibidir.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Selülit Masajı

Selülit Masajı

Genetik, beslenme veya dolaşım sorunlarının neden olduğu selülit problemini geçirmek veya azaltmak a...

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Rahatlatıcı ve dinlendirici özelliği olması sebebi ile çok tercih edilen...

Klasik (İsveç) Masajı

Klasik (İsveç) Masajı

Yağlı veya yağsız uygulanabilen, dairesel hareketler ile ovma şeklidir. Genellikle spor terapisi ola...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi