Mersin Masaj Salonu: Anti Stres (Shiatsu) Masajı Nedir?
Anti Stres (Shiatsu) Masajı Nedir?

Çağımızın getirdiği en büyük sorunlardan da bir tanesi olan stres insan yaşamına olumsuz yönde etki etmektedir. Stres hem fiziki hemde ruhen insana çok zararlı bir durumdur. İşte bu noktada Elfida Spa & Masaj salonu olarak sizlere bu konuda çözüm sunan bir masaj tekniğinden bahsedeceğiz. Bu masaj tekniği uzak doğu ülkelerinde yüzyıllardan beri uygulanan bir teknik olan Anti-Stres Masajıdır. Bu masaj ile stresten arınarak hem fiziki hemde ruhen rahatlamak mümkün. Tabiki bu tekniği uygulayan kişinin alanında uzman, deneyimli ve eğitimli olması şart. Elfida Spa & Masaj Salonu eğitimli ve deneyimli bayan masöz ekibi ile sizleri bekliyor.

Anti Stres Masajının Ne Gibi Faydaları Vardır ?

Mersin Pozcu'da nezih bir semtte nezih bir masaj salonu olan Elfida Spa & Masaj merkezimizde; özel masaj yağlarıyla uyguladığımız anti stress masajı, baş, yüz, sırt, boyun ve ayak tabanını kapsıyor. Stres ve stresin getirdiği olumsuz etkilerden en çok etkilenen bölgeler bu bölgeler olduğu için bu bölgelere daha özel ve teknik şekilde masaj yapılır. Masajı uyguladığımız kişiler hme fiziki hemde psikolojik açıdan çok büyük rahatlamalar hissetmektedir. Mersin ve çevresinde bir çok masaj salonu bu konuda hizmet versede, biz işimizi profesyonel çalışma arkadaşları ile yaptığımız için çok daha etkili ve doğru sonuçlar almaktayız. Eğer sizde metropol hayatının, şehrin, insanların ve diğer tüm etkenlerin stresinden rahatsız iseniz, kendinizi alanında uzman bayan masözlerimizin uygulayacağı masaj terapilerine bırakın. Masaj terapilerimizin sonunda; hem psikolojik hemde fiziki olarak rahatlamış, enerjik, dinamik, pozitif olarak yaşamınıza geri dönün.

Sizde hemen streslerinizden kurtulup, dinamik, enerjik ve rahatlamış olarak yaşamınıza devam etmek için Mersin Pozcu'daki Elfida Spa & Masaj salonumuza gelin. Uygun fiyat, güler yüzlü personel ve kampanyalarımızından faydalanın.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Selülit Masajı

Selülit Masajı

Genetik, beslenme veya dolaşım sorunlarının neden olduğu selülit problemini geçirmek veya azaltmak a...

Medikal (Tıbbi) Masaj

Medikal (Tıbbi) Masaj

Hekimler tarafından önerilen ve uzman kişiler tarafından yapılması öngörülen, tedavi amaçlı bir masa...

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

İnsan vücudundaki akapuntur bölgelerine doğrudan etki ettiği için, yoğun strese veya adale ağrıların...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi