Modern yaşamın getirdiği stresi sauna ile atın!
Modern yaşamın getirdiği stresi sauna ile atın!

Modern yaşamın beraberinde getirdiği stresi, sıkıntıları Mersin'in en gözde sauna salonu ile atın!

Sauna salonunun sağlığa yararları saymakla bitmez fakat Psikolojik faydaları da bir o kadar fazla. Modern hayatın ve yoğun iş akışının getirdiği stres ve sorunları geride bırakmak istemez misiniz?

Söz veriyoruz, salonumuzdan çıktığınızda tüy kadar hafif olacaksınız!

İnsanların sauna sonrası rahatlamasındaki en büyük rol; Saunanın  kan akışınının yeniden düzenlenmesindeki payı. Bunun yanısıra kuzey ülkelerinde sauna çok farklı tekniklerle de kullanılmaktadır. Kuzey ülke insanları saunada geçirdikleri süre akabinde hemen soğuk su duşu alırlar. Bunun sebebi ise vücüt hücreleri arasında anlık şok etkisi yaratarak cildin daha genç kalmasına yardımcı olması. Uyku problemine çok iyi geldiği de bilinen sauna salonu, uykuya daha kolay ve hızlı dalmanızı sağlıyor. Eklem ağrılarına karşı oldukça etkili olan sauna, kas ağrılarını da minimuma indirmektedir. Kireçleme ve romatizma üzerinde hissedilir düzeyde rahatlama sağladığı bilinmektedir. 

Siz de vakit kaybetmeden yoğun stresten ve modern hayatın getirmiş olduğu karmaşadan uzaklaşıp rahatlamak istiyorsanız hemen randevu alın.

Not: Belirli sağlık sorunu olanların sauna kullanımı tehlikeli olabilir bu nedenle sauna salonuna gitmeden mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

İnsan vücudundaki akapuntur bölgelerine doğrudan etki ettiği için, yoğun strese veya adale ağrıların...

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Rahatlatıcı ve dinlendirici özelliği olması sebebi ile çok tercih edilen...

Klasik (İsveç) Masajı

Klasik (İsveç) Masajı

Yağlı veya yağsız uygulanabilen, dairesel hareketler ile ovma şeklidir. Genellikle spor terapisi ola...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi