Kurban Bayramında 2. 3. 4. Gün Açığız | Mersin Masaj Salonu
Kurban Bayramında 2. 3. 4. Gün Açığız !

2020 Kurban Bayramı 1. gün kapalıyız. 2. 3. ve 4. günlerde ise normal çalışma saatlerinde hizmetinizdeyiz. Bayramın 1. gününün ardından 2. gün itibari ile sizleri masaja bekliyoruz. Pandemi sürecinin ardından masaj salonları açılması ile müşterilerimizin bu süreçte hizmetlerimizden yararlanamamasından dolayı yoğun taleplerimiz oluyor. Bu sebepten dolayı siz değerli müşterilerimiz için 2020 Kurban bayramının 2. 3. ve 4. günü normal mesai saatlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kurban bayramın 1. günü telaşlı, yoğun ve yoğunlukla geçer. Kurbanlığın kesilmesi, pay edilip dağıtılması, akraba ziyaretleri, gelen misafirlerin ağırlanması derken tatlı bir yorgunluk olur. İşte bu tatlı yorgunluğu almak için sizleri masaj salonumuza bekliyoruz.

Mersin Masaj Salonu

Bayramlarda 1. gün memlekette kurbanımız kesildikten sonra 2. gün itibari ile memlekete büyüklerimizi görmeye bayramlamaya gideriz. Bazılarımız ise bayram arifesinde giderek bayramı aile büyükleri ile geçiririz. Mersin dışından ailesini ziyarete gelen, bayramın o tatlı yorgunluğu ve şehir dışından gelenler için yol yorgunluğunu üzerlerinden atacak, dinamik enerjik bir bayram geçirmeleri için tüm misafirlerimizi: Mersin Masaj Salonu olarak en kaliteli ve hesaplı masaj salonu olan Elfida Spa & Sauna & Masaj Salonumuza bekliyoruz.

Elfida olarak daimi yada günlük müşterilerimiz için en doğru masaj türünü belirliyor, her biri kendi alanında uzman bayan masöz ekibimiz ile sizlere eşsiz deneyimde bir masaj hizmeti veriyoruz. Masajın doğru teknik ve etkili masaj yağları ile doğru ellerde yapılması sizi hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak rahatlatacaktır. Doğru uygulanan masaj sayesinde vücuttaki kaslar yumuşayacak, kan dolaşımını hızlanması ile rahatlayacaksınız.

Bayramda Masaj Salonu

Kurban bayramında masaj salonumuz 1. gün hariç 2. 3. ve 4. gün normal saatlerinde sizlerin hizmetinde. tüm değerli müşterilerimizi salonumuza bekliyoruz. İstediğiniz masaj türünü, spa ve sauna keyfi ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Salonumuzda temizlik, titizlik en üst seviyede olup, bayan masözlerimiz alanında uzmandır. Salonumuz sertifikalı tamamen yasal ve sağlık üzerine bir kuruluştur. Mersin Masaj Salonu olarak masaj sonrası rahatlamanın üzerine tüm sıcak ve soğuk içecekler ikramımızdır.

İyi Bayramlar...

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Klasik (İsveç) Masajı

Klasik (İsveç) Masajı

Yağlı veya yağsız uygulanabilen, dairesel hareketler ile ovma şeklidir. Genellikle spor terapisi ola...

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Türk hamam geleneğinde birinci sırada yer alan keseden hemen sonraki süreçte uygulanan, vücudun ölü ...

Spor Masajı

Spor Masajı

En belirgin özelliği süre, ritim ve baskı miktarının farklı olmasıdır. Yapılan spor türüne göre fark...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi