Kaldığımız Yerden Masaja Devam | Elfida Spa & Masaj Salonu Mersin
Kaldığımız Yerden Masaja Devam

Kaldığımız Yerden Masaja Devam. Mersin'in en nezih masaj salonlarından olan Elfida Spa & Masaj pandemi sürecinin ardından yeniden hizmet vermeye başladı. Müşteri memnuniyeti ve sağlına çok büyük önem veren firmamız gerekli dezenfektan ve temizlik hizmetlerini eksiksiz yapmaktadır. Korona virüs'ün henüz bitmediği ülkemizde de gerekli tedbir ve önlemler doğrultusunda masaj hizmeti veremye devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz bu gergin, stresli ve yorucu geçen korona virüs süreci ve gerekli önlemlerin alınması ile yapılan sokağa çıkma yasaklarından dolayı çok yoruldunuz. İyi bir masaj ile tüm stres ve yorgunluğu üzerinizden atıp hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendirme zamanı geldi. Temizlik ve dezenfekte konusunda oldukça titiz davranan firma ve çalışanlarımız sizlere son derece temiz ve hijyenik bir hizmet sağlamak için buradalar.

Dezenfekte Edilmiş Masaj Salonu

Mersin Masaj Salonu

Mersin'de masaj yaptırmak istiyorsanız eğer, işi profesyonellere bırakın. Elfida Spa & Masaj Salonu yılların getirdiği tecrübe, alanında uzmanlaşmış sertifikalı bayan masöz personeli ile bu işte bir numara haline gelmiştir. Başlıca hizmetlerimiz;

Başlıca Masaj Çeşitleri;

Masaj Salonu Çalışma Saatleri

Elfida Spa & Masaj salonu olarak müşterilerimizin korona virüs pandemisi ardından oluşan yoğun taleplerini karşılamya çalışıyoruz. Bu talepleri karşılama doğrultusunda çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Pazartesi - Cuma: 11:00 - 23:00
  • Cumartesi: 11:00 - 23:00
  • Pazar: 11:00 - 23:00

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Türk hamam geleneğinde birinci sırada yer alan keseden hemen sonraki süreçte uygulanan, vücudun ölü ...

Klasik (İsveç) Masajı

Klasik (İsveç) Masajı

Yağlı veya yağsız uygulanabilen, dairesel hareketler ile ovma şeklidir. Genellikle spor terapisi ola...

Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Rahatlatıcı ve dinlendirici özelliği olması sebebi ile çok tercih edilen...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Mersin Masaj ile Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi