Düzenli Spa salonu ziyareti cilde iyi geliyor!, Elfida Spa Masaj & Sauna: Mersin'in En Ferah Masaj Salonu
Düzenli Spa salonu ziyareti cilde iyi geliyor!

Spa salonunun en büyük etkisi kuşkusuz ruhsal katkıları ve rahatlatmasıdır. Bunun yanı sıra ölü cilt hücrelerini temizleyerek cildinize parlaklık ve tazelik sağladığını biliyor musunuz?

Spa kan dolaşımını hızlandırarak cildi ölü hücrelerden arındırıyor

Evet doğru duydunuz, düzenli spa salonu ziyaretleriniz sonrası kan dolaşımınızda hızlanma meydana gelir. Kan dolaşımınızın hızlanması sağlığınız açısından çok faydalıdır. Bunlardan bazılarına örnek olarak; romatizma ve kabızlık gibi rahatsızlıklara karşı pozitif etkilerinin olmasıdır.

Spa salonundaki buhar odaları çok etkili!

Spanın en bilindik hizmetlerinden olan buhar odaları eşliğinde yapılan masaj sonrası ölü hücrelerin ve toksinlerin atılımı gerçekleştirerek sizi büyük ölçüde rahatlatatacaktır. Özellikle yoğun iş temposunda strese maruz kalanlar için Shiatsu masajı adeta ilaç niteliğindedir. Bunun yanı sıra spor sonrası yorulan bedeninizin çabuk toparlanabilmesi ve teninize yapışan toksinlerin atımında oldukça etkilidir.

Saunamızdan veya diğer uygun fiyatlı masajlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Doğal içeriklerden hoşlanıyorsanız Aromaterapiyi çok seveceksiniz!

Aromaterapi; Kökeni Hindistan ve Çin'e dayanan çok eski bir masaj terapisi çeşididir. Bu masaj metodunda kullanılan yağlar bitki özlerinden elde edilen uçucu yağlardır.

Günlük yaşantınızda doğal özlü rünler tercih ediyorsanız; bitkilerin özünden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan masaj modeli olan aromaterapi masajına bayılacaksınız!

Rahatlatıcı, gevşetici özellikleri sayesinde Aromaterapi masajı sonrası en anlatılabilir tabir ile "Kuş gibi hafiflemiş olacaksınız".

 

Siz de zaman kaybetmeden Mersinin en ferah spa, sauna ve masaj salonu olan Elfidaspa'ya gelerek bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Selülit Masajı

Selülit Masajı

Genetik, beslenme veya dolaşım sorunlarının neden olduğu selülit problemini geçirmek veya azaltmak a...

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Türk hamam geleneğinde birinci sırada yer alan keseden hemen sonraki süreçte uygulanan, vücudun ölü ...

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

İnsan vücudundaki akapuntur bölgelerine doğrudan etki ettiği için, yoğun strese veya adale ağrıların...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi