Anti-Stres Masajı: Ruhunuza ve Bedeninize Hayat Verir
Anti-Stres Masajının Faydaları

Anti-Stres Masajı hayat verir. Bu iddialı bir ifade fakat bu masaj türü için yerinde bir kelime olmuştur. Günlük hayattaki Stres; insanları sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklara itebilir, kişiden kişiye değişerek depresyona kadar sebebiyet verebilir. Stres insana hem psikolojik hem de bedenen zarar verecektir. Tüm bu sorunları engellemek, stres yönetimini sağlamak ve genel sağlık durumumuzu korumak aslında o kadar zor değil. Çözümü; Mersin’de bulunan Elfida Spa & Masaj Salonunda alanında uzman bayan masözlerimizin yapacağı Anti-Stres masajıdır. Düzenli masaj terapileri ile tüm stresinizden arınabilir, daha sağlıklı ruh ve bedene sahip olabilirsiniz.

Mersin Masaj Salonu: Dopamin Nedir?

Dopamin nedir?, dopamin hakkında herşey bu makalede. Dopamin; merkezi sinir sisteminin ve genel dengenin sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olan vücut tarafından doğal olarak üretilen bir sıvıdır. Kısaca dopamin iyi hissetmenize yardımcı olur. İnsan vücudunda yüksek düzeyde stres olduğunda, bu denge bozulur. Buda insanda depresyon ve kaygı gibi olumsuz duygulara yol açar. Anti-Stres masaj terapisi ile sağlanan, kaslar üzerindeki yoğurma ve masaj teknikleri, dopamin salınımını teşvik eder ve böylece vücudun stresi daha iyi yönetmesine yardımcı olur.

Rahat, Rahat, Rahat

Rahatlatıcı: Aşırı stresin yan ürünlerinden biri kasların sıkılaşması ve genel bir gerginlik hissidir. Bu durum dişlerinizi her zaman sıkmak gibi birşeydir. Vücudumuz gerginliği gidermeden stresi uygun şekilde kaldıramaz ve hiçbir ilaç veya yapay uyarıcı, doğal masaj terapisi tedavisinden daha iyi rahatlamamıza yardımcı olamaz. İyi bir masaj masası rahatlama düşünülerek tasarlanmıştır. Terapistin (Bayan Masöz) becerileri, sessiz müziği ve belki de aromaterapi kombinasyonu, vücudun tamamen rahat bir duruma ulaşmasına yardımcı olmak için birlikte çalışır.

Bilgilendirme: Anti-Stres Masajı

Kronik stres, fiziksel ağrı ve zayıflatıcı depresyon yoluyla kendini gösteriyorsa, düzenli masaj terapisi tedavileri vücudunuzun doğal olarak iyileşmesine yardımcı olabilir ve zihninize günlük bakım ve endişelerinizden ihtiyaç duyduğu rahatlamayı sağlayabilir. Kendi kendini iyileştirmek için büyük güçleriniz var. Elfida Spa & Masaj salonundaki alanında uzman, iyi bir masaj terapisti size bu konuda yardımcı olabilir.

Sosyal Medya

Masaj Çeşitleri

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

Anti Stress (Shiatsu) Masajı

İnsan vücudundaki akapuntur bölgelerine doğrudan etki ettiği için, yoğun strese veya adale ağrıların...

Spor Masajı

Spor Masajı

En belirgin özelliği süre, ritim ve baskı miktarının farklı olmasıdır. Yapılan spor türüne göre fark...

Medikal (Tıbbi) Masaj

Medikal (Tıbbi) Masaj

Hekimler tarafından önerilen ve uzman kişiler tarafından yapılması öngörülen, tedavi amaçlı bir masa...

Yorumlar (0)

    Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Sen Ol.

Yorum Ekle

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Salonumuz

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Spa Salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına 400 m2 kapalı alandaki lüx odaları ve sertfikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 11:30 ila 22:30 saatleri arası hizmet sunmaktadır.
Mersin'in en prestijli Spa, Sauna ve Masaj Salonu

Detaylı Bilgi

Hizmet Politikamız

Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin!

Elfida Masaj Salonumuzda kullanılan terlikler ve sedye örtüleri gibi her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır. El, yüz, vücut havluları ve peştamallar tek kullanımlık olup, her kullanımdan sonra derhal temizlik görevlimiz tarafından yıkama bölümüne gönderilir. Hijyen önceliğimizdir!

Detaylı Bilgi